БМВ 7 Серії 2016 р. визнана найкращим елітним автомобілем у світі

Лідируючий седан BMW у 2016 році отримав престижне звання Найкращого Елітного автомобіля у Світі.

pasted image 0 (3)

Врахувавши останні побажання власників цього авто, БМВ 7 Серії, черговий раз встановлює стандарт сучасної розкоші та експлуатаційних характеристик. На сайті Automoto.ua ви переконаєтесь в тому, що він демонструє найвищий рівень високоточної їзди у сегменті автомобілів класу “люкс”.

Разом з тим, BMW 7 Series 2016 р. створює еталон актуального автомобіля завдяки легкій конструкції, динамічному водінню, комфорту, інтелектуальній синхронізації та інтуїтивно зрозумілим засобам управління. Новаторська технологія карбонової пасажирської секції передбачає використання підсиленого вуглецевим волокном пластику, щоб зменшити власну вагу автомобіля та збільшити опір скручуванню та вигину. Можна з упевненістю сказати, що БМВ 7 Серії найбільш інноваційний автомобіль у своєму класі, в якому застосовані принципово нові технології, такі як управління жестами, безпровідна зарядка та активна решітка радіатора з аеродинамічними заслінками.

“Для нас велика честь та радість, що BMW 7 Series був визнаним найкращим елітним автомобілем року” — висловився доктор Ян Робертсон, член ради директорів концерну БМВ. “ З моменту випуску автомобіля минулої осені, відгуки мас-медіа та споживачів були надзвичайно позитивними. Автомобілісти особливо оцінили манеру поєднання елітних передових технологій та видатну динаміку БМВ. Завдяки застосованим технічним інноваціям, включаючи управління жестами та лазерне світло, новий BMW 7 Series без сумніву є неперевершеним флагманом бренду, який запроваджує нові стандарти.”

pasted image 0 (4)

Члени журі конкурсу “Автомоболь Світу” відмітили: “це найкращий представник баварського автовиробника, і він безперечно має стати відмінним прикладом брендових технологій, стилю та динаміки. Очевидно, що зовнішній вигляд автомобіля 7 Серії значною мірою оновлений, в той же час — це класичний представник марки BMW. Широкий асортимент наявних двигунів феноменально добре враховує всі запити споживачів, а притаманне цьому авто спортивне динамічне водіння не може запропонувати в якості УТП жоден з конкурентів. Автомобіль 7 Серії став легшим на 130 кг, дякуючи використанню карбону у структурі кузова.

На даний момент авто має 25 нових функцій, 13 з яких — кращі у сегменті. Атмосфера всередині кабіни БМВ повністю відповідає класу люкс, розбещуючи свого власника не лише дуже комфортними та добре сконструйованими сидіннями, але й численними інформаційно-розважальними системами. Також, варто відзначити, що автомобіль 7 Series являється першопрохідцем у застосуванні останніх досягнень науки, техніки та дизайну, серед яких панорамний люк “скай лонж”, пакет Ambient Air, який дозволяє ароматизувати повітря в салоні, та інноваційне управління жестами.”