Особливості та переваги чоловічої термобілизни.

Термобілизна являє собою незамінний одяг для тих, хто хоче в будь-який час року, особливо взимку, вести активний спосіб життя з комфортом і без ризику захворіти. Його вибирають чоловіки будь-якого віку для своєї безпеки. Якісна чоловіча термобілізна виробляється з текстилю, також використовуються поліестер або поліпропілен, відмінно відводять вологу. 

Особливості чоловічої термобілизни.

Неважливо, де ви знаходитесь — в переповненому транспорті, в приміщенні або на вулиці, — завдяки чоловічій термобілизні ви будете відчувати тепло і комфорт протягом усього дня, незважаючи на перепади температури.

Віскоза ефективно поглинає вологу і використовує її енергію для вироблення тепла. Саме завдяки цьому механізму такий тонкий матеріал може бути настільки теплим.

Кілька шарів ультратонких волокон-не більше однієї десятої товщини волоса-утримують нагріте повітря і не дають вам замерзнути.

Основні матеріали: \

  • Поліпропілен-краще інших матеріалів відводить від шкіри вологу, не намокаючи. Але термобілизна з 100% поліпропілену не рекомендується носити дуже тривалий час, а тим більше спати в ньому, тому що поліпропілен буде надмірно сушити шкіру.
  • Поліестер-вважається найкращим матеріалом для термобілизни-чистий або з домішками. За структурою волокна поліестер (PES) схожий на бавовну. Речі з поліестеру служать довго, завжди залишаються м’якими, добре відводять вологу. Вироби з поліестеру можна сушити на батареї і навіть гладити.
  • Поліамід-термобілизна з поліаміду відрізняється своєю гладкістю на дотик і легкістю. Майже всі варіації безшовної білизни роблять з поліаміду.
  • Еластан — як випливає з його назви, найтонші волокна цього матеріалу додаються в термобілизну для підвищення еластичності і зносостійкості. Чим більше частка еластану в складі, тим краще білизна тягнеться, не залишаючи слідів від розтягування.

Переваги чоловічої термобілизни.
На сьогоднішній день в холодну погоду величезна кількість чоловіків віддають свою перевагу чоловічому термобілизні. Такому вибору сприяють наступні переваги:
1. Широкий асортимент вибору білизни, матеріалів його виготовлення і вартості, що дозволяє кожному вибрати підходящий варіант для будь-яких цілей;
2. Відмінні експлуатаційні характеристики. Вони забезпечують максимальний комфорт чоловіки в процесі руху без доставлення будь-яких незручностей;
3. Висока якість термобілизни. Після численних прань і використання, воно зберігає свої початкові властивості і зовнішній вигляд;
4. Захист від зовнішніх негативних впливів. Чоловікові буде тепло в будь-яку погоду, також йому буде не страшний сильний вітер;
5. Універсальність. Термобілизна може забезпечити чоловікові тепло на риболовлі, полюванні, в горах та інших місцях.
З появою термобілизни будь-який чоловік може не боятися захворіти. Його виготовляють з високоякісних матеріалів, що дозволяють білизні довго зберігати первинний зовнішній вигляд і експлуатаційні арактеристики. Воно надійно захистить чоловіка від дощів, снігу або вітру в будь-яких погодних умовах.