Як правильно вибрати чоловічі плавки?

 Хоча може здатися, що на ринку не так багато чоловічих плавок, насправді в магазинах можна знайти десятки видів цього типу продукту. Вони відрізняються не тільки кроєм, але і дизайном. Які плавки заслуговують на увагу? Вибираючи плавки чоловічі варто в першу чергу звернути увагу на їх зручність.

Види плавок

Як ми вже згадували у вступі, у чоловіків є на вибір всілякі моделі, а саме:

  • Шорти: вони нагадують за зовнішнім виглядом короткі шорти і зазвичай довжиною доходять до середини стегон. Мають гумку зі шнуром, що дозволяє вільно регулювати. Передбачається, що шорти підходять до будь-якого типу фігури, тому вони є універсальним вибором. Деякі люди, однак, вважають, що такі чоловічі плавки покривають значну частину тіла, тому після тривалого часу, проведеного у воді і на пляжі, ви можете помітити нерегулярний загар. Однак перевага шорт полягає в тому, що в них можна вільно грати в пляжний волейбол або займатися іншими видами діяльності.
  • Боксери: вони ідеально підходять до тіла і щільно прилягають до нього. Для їх виготовлення використовуються гнучкі, відносно тонкі матеріали, які дуже швидко висихають. Боксери виявляються зручними для плавання. Це плавки, рекомендовані для невисоких чоловіків, тому що вони зазвичай візуально вкорочують ноги. При виборі боксерів пам’ятайте, щоб вони повинні бути трохи вільними і не надто сильно стискати промежину.
  • Труси: такі плавки добре виглядають на спортивному чоловікові з плоским животом. У них зручно плавати, тому що вони щільно прилягають до тіла і в той же час не утрудняють рухів.

Який тип плавок ми виберемо, повинен залежати в першу чергу від наших уподобань. Якщо ми не знаємо, який вид нижньої білизни виявиться найбільш комфортним, ми можемо купити труси, боксери і шорти. Ціни на пляжний одяг для чоловіків зазвичай не надто високі, особливо в кінці літнього сезону.

Розмір

Дуже важливо при покупці чоловічих плавок правильно підібрати розмір, особливо якщо ми вибираємо боксери або труси. Вони не можуть бути занадто маленькими, тому що вони будуть щільно стискати нас, що викличе дискомфорт. Якщо ми виберемо занадто великі труси, вони не будуть добре прилипати до тіла, в результаті ми будемо відчувати себе невпевнено. Якщо ми не купували цей тип продуктів раніше і не знаємо, який у нас розмір, ми повинні точно виміряти себе. Хорошим варіантом є використання таблиці розмірів, наданої виробником. Знаючи свої розміри, ми легко підберемо ідеально підходящі плавки.