GOOD PACK, фирма ФЛП Томилина В. Н.

4
Адрес: 61120, г. Харьков, пр. Тракторостроителей, 65,
Мобильный: 0800756560
Вебсайт: www.goodpack.com.ua
E-mail: goodpack@ukr.net
Время работы: Понедельник - пятница с 9-00 до 19-00; суббота, воскресенье с 11-00 до 18-00

Рубрики:

- Филиалы:

Описание деятельности:

Виготовлення та реалізація поліетиленових біорозкладних пакетів ТМ Goodpack з Вашим логотипом або малюнком. Використовуючи нашу упаковку, ми з Вами зберігаємо довкілля. Доставка продукції по Україні.

Торговые марки:

ТМ GOODPACK

Ключевые слова:

Goodpack, пакети, кенгуру, Томілін, біопакети, пакети фасувальні, пакет "майка", фасування, гудпак, кульки, поліетилен, мішки, Харків, упаковка з Вашим логотипом, флексодрук, чохол для одягу, пакети пакувальні, пакети з поліетилену високої щільності з малюнком, упаковка для шин Вашої автівки, екологія, пакети в рулоні, пакети з замком zip-lock, рибальські плащі, пакованняпакеты, кенгуру, Томилин, БИО пакеты ,пакеты фасовочные, пакет "майка", фасовка, гудпак, кульки, полиэтилен, мешки, Харьков, упаковка с Вашим логотипом, флексопечать, одежный чехол, пакеты упаковочные,пакеты из полиэтилена высокой плотности с рисунком, упаковка для шин Вашего авто, экология, пакет в рулоне.

Просмотров

За 30 дней: 148
Сегодня: 1

 

Понад 10 років екологічні міцні, якісні, яскраві поліетиленові пакети торгової марки Goodpack полегшують життя і технологічні процеси в упакуванні і фасуванні різних товарів від продуктів харчування до подарунків, від мішків для одягу до пакетів для автомобільних шин. Наші біопакети виготовлені з биорозкладного поліетилену за ліцензією британської компанії Symphony Environmental Ltd і мають сертифікат  INN 2638301239 на використання біодобавки d2w.

Доставляємо наш товар у будь-яку точку України. Телефонуйте нашим операторам за тел. 0-800-75-65-60